materiały

Poznaj eKreda.pl z Anną Miklaszewską

Zobacz, jak korzystać z portalu eKreda.pl i zacznij tworzyć własne materiały edukacyjne wypełnione multimedialnymi treściami i interaktywnymi ćwiczeniami. Weź udział w bezpłatnym kursie, który prowadzi Anna Miklaszewska, i rozwiń swój nauczycielski warsztat!

Gotowe wzory wniosków – dofinansowanie Aktywna Tablica 2023

Paczka gotowych wniosków i innych dokumentów dla szkół podstawowych, które składają wniosek w tegorocznej edycji programu Aktywna Tablica. W ramach dofinansowania szkoły mogą przeznaczyć nawet 43 750 zł na nowoczesne pomoce wspierające terapię, takie jak programy mTalent.

mTalent. Szczegółowy poradnik dla użytkowników platformy

Skorzystaj z tego poradnika, aby nauczyć się obsługi platformy mTalent.pl. Powyższa publikacja to przyjazna instrukcja, która pokazuje m.in., jak utworzyć konto i odblokować zakupione programy na platformie, jak pracować online i bez dostępu do internetu, jak korzystać z takich funkcji platformy, jak kolekcje, kartoteka czy kalendarz.

mTalent. Ortografia. Pisownia RZ

Bezpłatnie udostępniony fragment programu mTalent Ortografia. Ponad 140 ekranów interaktywnych, ćwiczeń i kart pracy do wydruku dotyczących pisowni RZ. Program współtworzony jest przez Renatę Czabaj – wieloletnią przewodniczącą Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

mTalent. Czytanie SY-LA-BA-MI (cz.1.) – fragment programu

Udostępniony bezpłatnie obszerny fragment programu mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI cz. 1. Blisko 100 ekranów interaktywnych i kart pracy do wydruku z ćwiczeniami sylab otwartych z literą D, F, R i L.

mTalent. Karty pracy, czyli 200 pomysłów podanych na tacy

Bezpłatne karty pracy do wydruku do wykorzystania na zajęciach logopedycznych i korekcyjno-kompensacyjnych. Karty pracy pochodzą z fragmentów programów mTalent Zajęcia Logopedyczne, mTalent Percepcja Wzrokowa i mTalent Percepcja Słuchowa.

eKreda. Instrukcja tworzenia materiałów interaktywnych

Pobierz poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak samodzielnie tworzyć interaktywne ćwiczenia w bezpłatnym narzędziu eKreda. Publikacja została przygotowana przez Annę Miklaszewską (były pracownik naukowo-techniczny Uniwersytetu Gdańskiego) i skierowana jest dla początkujących.

Я тут! / Jestem tu!

Zestaw interaktywnych ćwiczeń służących do nauki podstaw języka ukraińskiego i polskiego. Program sprawdzi się na zajęciach w oddziałach przygotowawczych oraz na lekcjach mających na celu integrację grupy zróżnicowanej językowo. Materiał dostępny jest bezpłatnie i skierowany jest zarówno do ukraińskich, jak i polskich dzieci i nauczycieli.

Terapeutyczny spacer kosmiczny

Bezpłatny zestaw interaktywnych ćwiczeń i wyjątkowe zadanie dla małych odkrywców dotyczące percepcji wzrokowej, percepcji słuchowej, a także czytania oraz poprawnej wymowy. Ćwiczenia dostępne są bezpłatnie dla wszystkich subskrybentów newslettera mTalent.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Learnetic SA, Azymutalna 9, 80-298, Gdańsk, Polska