Społeczność

Międzyszkolna sieć współpracy Aktywna Tablica 2020-2024

Dołącz do mTalentowej sieci współpracy skupiającej nauczycieli, pedagogów i terapeutów. Uczestnictwo w grupie jest całkowicie bezpłatne i wiąże się z mnóstwem benefitów! Najważniejszy z nich to – spełnienie wymogów rozporządzenia Aktywna Tablica – poprzez aktywne uczestnictwo w tej społeczności. Dodatkowo członkowie grupy chętnie wymieniają się doświadczeniami, dobrymi praktykami i innymi praktycznymi poradami na temat pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi.

Mapa Polecanych Gabinetów mTalent

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim projekcie Mapa Polecanych Gabinetów mTalent, czyli miejscu zrzeszającym użytkowników nowoczesnych pomocy wspierających terapię. Projekt realizowany jest przy pomocy interaktywnej mapy, która służy także jako wyszukiwarka terapeutów i placówek, z której mogą skorzystać rodzice i opiekunowie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Udział w projekcie jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymują certyfikat i komplet dodatkowych materiałów.

Wyrównywanie szans, czyli mTalent na Facebooku

Serię programów mTalent znajdziesz także na Facebooku. Polub i obserwuj stronę Wyrównywanie szans, na której informujemy o wszystkim, co najważniejsze w kwestii specjalnych potrzeb edukacyjnych, opowiadamy o nowościach wydawniczych mTalent, rozdajemy bezpłatne materiały, a także cyklicznie organizujemy konkursy. Obok newslettera mTalent obserwowanie strony Wyrównywanie szans na Facebooku to najlepsza metoda, żeby być na bieżąco ze wszystkimi projektami sygnowanymi logo mTalent.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Learnetic SA, Azymutalna 9, 80-298, Gdańsk, Polska