Konferencja Pomoc Psychologiczno-pedagogiczna a pandemia

Konsekwencje epidemii postawiły w trudnej sytuacji nie tylko nauczycieli, ale również terapeutów, dzieci i ich rodziców. Szeroko pojęta pomoc psychologiczno-pedagogiczna udzielana „na odległość” stała się w pewnym momencie rozwiązaniem koniecznym. Aby robić coś dobrze, najlepiej mieć dostęp do odpowiedniej wiedzy, narzędzi i materiałów. Wielu z nas, wobec takiej sytuacji, jest postawionych po raz pierwszy – więc o kompletną listę „dobrych praktyk” trudno.

Organizując eKonferencję „Pomoc psychologiczno-pedagogiczna a pandemia. Dobre praktyki wsparcia w trybie stacjonarnym i zdalnym”, chcemy przedstawić możliwości, narzędzia oraz podzielić się doświadczeniem specjalistów, którzy na co dzień, od miesięcy, realizują efektywne i ciekawe zajęcia (zarówno stacjonarnie, jak i online).

Wykorzystanie nowych technologii w terapii logopedycznej

Kamila Kuros-Kowalska

Praca zdalna szansą na nową jakość w pracy poradni psychologiczno-pedagogicznej

Jolanta Aleksandra Rodzewicz

Jak wykorzystywać multimedia w terapii zaburzeń przetwarzania słuchowego

Beata Sobera-Baron

Cóż się zadziało, że się jakoś udało? Drobiazg, który sporo zmienia i który wymusiła… pandemia

Anny Grzegory

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Learnetic SA, Azymutalna 9, 80-298, Gdańsk, Polska