Webinar „Fundusze Europejskie Dla Przedszkoli. Województwo Pomorskie”​

Obejrzyj nagranie webinaru i zobacz, jak poprawnie, bezstresowo i na czas wypełnić wniosek, aby otrzymać dofinansowanie w ramach funduszy europejskich na edukację przedszkolną.

Podczas webinaru wystąpił Paweł Kasprzak – współzałożyciel firmy Euro Lider Group, ekspert w zakresie ubiegania się o dofinansowania ze środków z Unii Europejskiej – i Kamila Bogucka – neuropsycholożka i autorka merytoryczna z firmy Learnetic SA tworzącej nowoczesne pomoce dydaktyczne.

Wydarzenie odbyło się 21.09 i dotyczyło projektu na woj. pomorskie, w ramach którego przewidziana pula ponad 100 mln zł została przeznaczona m.in. na:


✅ zajęcia wspierające rozwój kompetencji kluczowych dzieci (w tym dzieci z doświadczeniem migracji),
✅ zakup i montaż wyposażenia, pomocy dydaktycznych i specjalistycznych narzędzi, dostosowanych do rozpoznawania potrzeb edukacyjnych i rozwojowych,
✅ wspieranie tworzenia nowych miejsc wychowania przedszkolnego,
✅ podniesienie kompetencji nauczycieli i organizację zajęć terapeutycznych.

Zobacz więcej o programach mTalent w kontekście przedszkoli na: https://www.mtalent.pl/przedszkole/

Webinar „Fundusze Europejskie Dla Przedszkoli”

Paweł Kasprzak i Kamila Bogucka

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Learnetic SA, Azymutalna 9, 80-298, Gdańsk, Polska