Webinar „Aktywna Tablica 2023 – Specjalne potrzeby edukacyjne w szkołach podstawowych

Program Aktywna Tablica to szansa na rozwój szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. W 2023 roku pojawiły się nowe wytyczne, które wzbudziły wśród zainteresowanych wiele pytań. W celu rozwiania wszelkich wątpliwości i zaprezentowania możliwości, jakie dają nowoczesne pomoce edukacyjne, została zorganizowana konferencja z udziałem doświadczonych i cenionych praktyków.

Wśród wystąpień nie zabrakło informacji o tym, jak spełnić wymogi tego programu oraz jak realizować obowiązki, jakie spoczywają na placówkach korzystających z dofinansowania. Dodatkowo uczestnicy poznali także akcje społeczne i szkoleniowe związane z serią mTalent oraz programy, których premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku.

Zmiany w rozporządzeniu Aktywna Tablica 2023 i jak na nie odpowiedzieć

Jacek Świątek

Usprawnianie zaburzonych obszarów i funkcji poznawczych z wykorzystaniem TIK

Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska

Narzędzia TIK wspierające kreatywność i koncentrację

Joanna Mochnacz

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Learnetic SA, Azymutalna 9, 80-298, Gdańsk, Polska